• ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00
  • BİZE ULAŞIN
  • 0212 210 20 10

Kurumsal

Kurumsal

Elektrik ve inşaat alanında hizmet vermek amacıyla 1996 yılında Topuzoğlu İnşaat elektrik taahhüt olarak kurulan firmamız 2002 yılında sektörde, güvenilir ve kaliteli hizmetler vermek amacı ile Topuzoğlu İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanını alıp, konusunda uzman ve deneyimli mühendis, teknikerler ve teknisyenlerden oluşan kaadrosuyla sektördeki arz ve taleplerin karşılanması konusunda bir çok misyonu üslenerek kısa zamanlarda bir çok firmanın güvenilir ve aradığı çözüm ortağı olarak sektörde yerini almıştır.
Telekomünikasyon sektöründe önde gelen bir çok firmanın güvenini kazanmış çözüm ortağı olarak İstanbul da İBB güzergahında ilk fiber optik kablo hattı kazısı ve kablolama, montaj, sistem kurulumu, hat arıza bakım, onarım ile telekomünikasyon sektöründe yerini almıştır.
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, işçi sağlığı ve iş güvenliğini vazgeçilmez ilke sayan TOPUZOĞLU kısa zamanda büyük projelere imza atmış vizyonu ve misyonuyla doğru çözümler üreterek marka olmayı kendine hedef belirlemiştir.
Saygılarımızla.
Vizyonumuz Ve Misyon Değerlerimiz...
VİZYONUMUZ

Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu,

bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir.
Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak,

hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden gelen her türlü beklenti ve talepleri zamanında karşılayarak tatmin edici seviyede hizmetler vermektir.

Bu hizmetleri Topuzoğlu ailesinin ve yönetiminin katkıları ve uygun maliyetler ile uzun süreli ve başarılı bir işbirliği içinde olduğumuz iş ortaklarımıza sunmaktayız.